NAUJIENOS

Statybininkų olimpiada 2021

2021 m. rugsėjo 10 d. Birštone startuoja  Statybininkų Olimpiada 2021, tradicinė Statybininkų dienos šventės dalis. Krepšinis išlieka tradicine ir svarbiausia sporto šaka, dar laukia šaudymas lanku ir irklavimas irklente. Burtais 12 komandų suskirstytos į pogrupius, laukia karštos kovos.
Susipažinkite su nuostatais, sekite garfiką ir rezultatus savo telefone.

Rugsėjo 10 d., Vytautas Mineral Spa, Birštone įvyks Statybininkų dienos šventė!

Statybininkų dienos šventę jau 22-us metus iš eilės organizuoja Lietuvos statybininkų asociacija kartu su Aplinkos ministerija. Profesinė šventė skirta pagerbti visus Lietuvos statybininkus ir yra įtraukta į valstybės atmintinų dienų sąrašą.

Norinčius kartu su statybininkų bendruomene paminėti šią šventę, prašome registruotis. Taip pat registruokitės, jei jūsų komanda norėtų dalyvauti Statybininkų olimpiadoje. Informaciją apie Statybininkų olimpiadą ir rezultatus vėliau rasite šiame tinklapyje.

Renginio rėmėjai: NORDEC, CRAMO, EIKOS STATYBA, PRORENTUS, PLUNGĖS LAGŪNA, RAMO PASTOLIAI, KLAIPĖDOS MONOLITAS, ENERSENSE, PEIKO, KAUNO TILTAI, RASEINIŲ STATYBA, LAYHER BALTIC, YIT LIETUVA, CONRESTA, NARESTA, STATICUS, ŽILINSKIS IR CO, ALVORA, INHUS.

STATREG TOP 10 įmonės

LSA asociacijos kompetencijų vertinimo skyrius "STATREG" po griežto karantino tęsia veiklą - atlieka vertinimus bei išduoda kompetencijas ir kvalifikacijas patvirtinančias korteles. Atnaujintame STATREG TOP 10 įmonių sąraše lyderiai nepasikeitė, tačiau sąraše yra pasikeitimų. 


Kviečiame ir kitas įmones bei individualiai dirbančius asmenis  pradėti taikyti inovatyvius sprendimus ir prisijungti prie STATREG sistemos! Kortelės išduodamos  ir statybininkams iš kitų šalių, tame tarpe ir ukrainiečiams bei baltarusiams. 


Prasidėjo konkursas „Geriausias metų statybos inžinierius“ 2021

Lietuvos statybininkų asociacija (LSA) ir Lietuvos statybos inžinierių sąjunga (LSIS) tęsia tradiciją ir kviečia statybos inžinierius dalyvauti kasmetiniame konkurse „Geriausias metų statybos inžinierius“.

Inžinieriai bus apdovanoti 3-jose kategorijose: Metų projektuotojas, Metų statybos vadovas, Metų statybos techninis prižiūrėtojas.

💻 Paraiškos formą, nuostatus ir kitą informaciją rasite ČIA. 

📩 Paraiškos priimamos el.paštu lsis@lsis.lt,  priėmimo terminas pratęstas iki 2021 m. rugpjūčio 20 d.

Geriausiųjų inžinierių apdovanojimai vyks LSA organizuojamos Statybininkų dienos šventės metu - 2021 m. rugsėjo 10 dieną.

STATREG DLA tai modernus, patogus ir lankstus įrankis ne tik standartiniams statybos objektams. Kurdami sistemą atsižvelgėme į daugelio statybos bendrovių pageidavimus ir išsakytą problematiką su kuria susiduriama kas dieną. Tai pastūmėjo sukurti vieną moderniausių ir lanksčiausių sistemų rinkoje, kuri geba tarnauti taip, kaip pageidauja klientas.

Vienas iš paprasčiausių sistemos panaudojimo būdų - kortelės skaitytuvas. Nuskaičius kortelę fiksuojama savininko darbo pradžia, pabaiga, arba procesai kuriuos pasirenka klientai.


Darbo laiko fiksavimo naudojant telefoną idėja kilo susidūrus su nestandartiniais, praėjimo posto ar apibrėžtos darbo zonos neturinčiais objektais. Telefonu registruoti savo ar darbuotojo darbo pradžią ar pabaigą gali įmonės vadovybės įgalioti asmenys. Registracijos metu gaunamos telefono buvimo koordinatės.Darbo laiko apskaitos funkcionalumas suteikia galimybę registruoti darbuotojų darbo laiką naudojant STATREG kortelę ar veido atpažinimo funkciją, taip pat šis modulis lengvai integruojamas su moderniausiomis praėjimo kontrolės sistemomis, stacionariais ar mobiliais alkoholio matuokliais ar kitas pageidaujamais įrenginiais.

        

{{msg}}