NAUJIENOS

Kviečiame į konferenciją „Kas yra tvarumas bei ko turime mokyti būsimus ir esamus specialistus?“

2022-01-13: Tai baigiamoji Erasmus+ projekto „Aplinką tausojančios darbo kultūros mokymo - statybos sektoriaus specialistams - plėtojimas“ konferencija. Šio projekto tikslas yra plėtoti ir įtvirtinti aplinkai nekenksmingą (žaliąją) darbo kultūrą statybos sektoriuje, kartu padidinant trūkstamos kvalifikuotos darbo jėgos tiekimą statybų sektoriui bei sukuriant galimybę „žaliaisiais“ įgūdžiais patobulinti jau dirbančių statybos sektoriaus specialistų kvalifikaciją.Ši konferencija yra nemokama. Konferencijos darbotvarkę, registracijos formą ir kitą aktualią informaciją rasite čia.


Skaidriai dirbančio asmens identifikavimo kodas

2021-12-27: Š.m. gruodžio 23 d. Seimas pakeitė Statybos įstatymą, pagal kurį nuo Naujųjų metų būtų įsigaliojęs taip vadinamas „statybininko tapatybės identifikavimo kodas“.

Nors Lietuvos Respublikos Prezidentas šio įstatymo pakeitimo dar nepasirašė, tačiau atsižvelgdami į didelį paklausimų skaičių skubame informuoti, kokie yra naujausi pakeitimai.


Statybininko tapatybės identifikavimo kodas ar Statybininko kortelė?

2021-11-17: LR Seimas 2021-06-29 priėmė LR Statybos įstatymo pakeitimą ir įstatymą dėl statybininko tapatybės identifikavimo kodo taikymo. Dauguma uolių rangovų suskubo rengtis jo įgyvendinimui ir ieško informacijos, kas tokį ID kodą išduoda ir kaip jis turi būti taikomas, tačiau Socialinės apsaugos ir darbo ministerija vis dar skelbia naujienas būsimuoju laiku. Nemažai rangovų vietoje ID kodo bando įsigyti Statybininko korteles savo darbuotojams, tačiau tai du skirtingi dalykai.   

Skaidriai dirbančiojo tapatybė yra viena iš konferencijos VIEŠIEJI PIRKIMAI IR STATYBA: TEISINIO REGULIAVIMO POKYČIAI  temų. Jau galite registruotis į šią LSA  2021 m. lapkričio 30 d. organizuojamą konferenciją!

STATREG TOP 10 įmonės

LSA asociacijos kompetencijų vertinimo skyrius "STATREG" po griežto karantino tęsia veiklą - atlieka vertinimus bei išduoda kompetencijas ir kvalifikacijas patvirtinančias korteles. Atnaujintame STATREG TOP 10 įmonių sąraše lyderiai nepasikeitė, tačiau sąraše yra pasikeitimų. 


Kviečiame ir kitas įmones bei individualiai dirbančius asmenis  pradėti taikyti inovatyvius sprendimus ir prisijungti prie STATREG sistemos! Kortelės išduodamos  ir statybininkams iš kitų šalių, tame tarpe ir ukrainiečiams bei baltarusiams. 


 

STATREG DLA tai modernus, patogus ir lankstus įrankis ne tik standartiniams statybos objektams. Kurdami sistemą atsižvelgėme į daugelio statybos bendrovių pageidavimus ir išsakytą problematiką su kuria susiduriama kas dieną. Tai pastūmėjo sukurti vieną moderniausių ir lanksčiausių sistemų rinkoje, kuri geba tarnauti taip, kaip pageidauja klientas.

Vienas iš paprasčiausių sistemos panaudojimo būdų - kortelės skaitytuvas. Nuskaičius kortelę fiksuojama savininko darbo pradžia, pabaiga, arba procesai kuriuos pasirenka klientai.


Darbo laiko fiksavimo naudojant telefoną idėja kilo susidūrus su nestandartiniais, praėjimo posto ar apibrėžtos darbo zonos neturinčiais objektais. Telefonu registruoti savo ar darbuotojo darbo pradžią ar pabaigą gali įmonės vadovybės įgalioti asmenys. Registracijos metu gaunamos telefono buvimo koordinatės.Darbo laiko apskaitos funkcionalumas suteikia galimybę registruoti darbuotojų darbo laiką naudojant STATREG kortelę ar veido atpažinimo funkciją, taip pat šis modulis lengvai integruojamas su moderniausiomis praėjimo kontrolės sistemomis, stacionariais ar mobiliais alkoholio matuokliais ar kitas pageidaujamais įrenginiais.

        

{{msg}}