NAUJIENOS

Minima Sausio 13-oji – Laisvės gynėjų diena

2023-01-13: Laisvė – tai didžiausia kiekvieno žmogaus ir visos tautos vertybė.

Šiandien kartu prisimename tuos, kurie kovojo už mūsų visų laisvę, ypatingai, mūsų bendruomenės narį, Darių Gerbutavičių. 
Tuometinis Vilniaus statybininkų rengimo centro mokinys Sausio 13-ąją tragiškai žuvo kovodamas už laisvę.

Branginkime ir saugokime šią sunkiai iškovotą nepriklausomybę, būkime vieningi ir didžiuokimės savo tėvyne!


Sveikiname Statybininkų olimpiada 2022 ir LSA Dvejetų teniso turnyro nugalėtojus!

2022-09-12: Rugsėjo 9-ąją įvyko vienas didžiausių ir svarbiausių renginių metuose statybų sektoriaus bendruomenei – Statybininkų dienos šventė. Šventė prasidėjo jau tradicija tapusia renginio dalimi - Statybininkų olimpiada bei pirmą kartą organizuotu LSA Dvejetų teniso turnyru.

Statybininkų olimpiados nugalėtojais tapo: I vieta - UAB Naresta;  II vieta - UAB Grinda;  III vieta - AB Aksa

LSA Dvejetų teniso turnyro nugalėtojais tapo: I vieta - UAB Doka Lietuva;  II vieta - Laisvieji mūrininkai;  III vieta - UAB Alvora #1
Plačiau...


2022-09-06: Jau šį penktadieni, rugsėjo 9 d., Palangos sporto centre įvyks tradicinė, Statybininkų dienos šventės dalis - Statybininkų olimpiada. Visą su Olimpiada susijusią informaciją, varžybų tvarkaraščius, rezultatus ir kitą rasite čia:

NUOSTATAI;   LENTELĖS, FINALAI;   GRAFIKAI, REZULTATAI


Sveikiname mokslo bendruomenę su naujų mokslo metų pradžia - rugsėjo 1-ąja!

2022-09-01: Tai - naujų galimybių metas, todėl linkime sparčiai žengti pažangos keliu, auginti perspektyvią ateities kartą ir nestokoti veržlių idėjų, kuriant inovatyvesnę švietimo sistemą ir Lietuvos ateitį.

Įdomių, pozityvių, žinių ir proveržio kupinų metų!

Statybininkų olimpiados nuostatai


LIETUVOS STATYBININKŲ ASOCIACIJOS
DVEJETŲ TENISO TURNYRAS

NUOSTATAI

 • Turnyro organizavimas

Turnyras organizuojamas dviem etapais: grupių etapas ir finalai.

Grupių etapas 2022 m. rugpjūčio 19 d. Vilniuje, Teniso erdvėje (Žirgų g.1, Gineitiškės, Vilniaus raj.), danga – hardas.

Finalai 2022 m. rugsėjo 9 d. Palangoje, Vanagupės centre (Vanagupės g. 31, Palanga), lauko aikštelės, sintetinė danga.

Turnyras organizuojamas dviejuose  divizionuose Divizionas A (NTPR 3,5) ir Divizionas B (NTPR 3).

 • Dalyviai
 1. Dalyvauti gali statybos, projektavimo, techninės priežiūros, statybos produktų gamybos ir nekilnojamo turto vystymo įmonės su savo komandomis. Komanda gali būti sudaryta ir iš dviejų įmonių.
 2. Turnyre negali dalyvauti profesionalūs žaidėjai ir treneriai.
 3. Komandų žaidėjams labai rekomenduojama dėvėti vienodą aprangą su komandos ar  firmos (firmų) logotipais ir /ar pavadinimais. Rekomenduojame agnieska@joma-sport.lt, https://joma-sport.lt/ jei tokios neturite.
 4. Kiekviena komanda pagal savo patirtį ir žaidimo lygį pasirenka divizioną, kuriame žais. Gali konsultuotis su organizatoriais ir teisėjais.
 5. Planuojamas dalyvių skaičius – 16 porų.
 6. Tensio turnyro finalai vyks tuo pačiu metu kaip ir Statybininkų olimpiada, todėl tie patys asmenys negali dalyvauti abiejuose turnyruose.
 • Registracija ir dalyvių mokestis

Dvejetų teniso turnyro komandos registracijos formą rasite čia. Komandų registracijos priimamos iki rugpjūčio 6 d., dalyvių skaičius ribotas (16 porų). Sklandesniam organizavimui, komandos kviečiamos kuo anksčiau parnešti apie ketinimus dalyvauti.

Dalyvio mokestis komandai 200 Eur įskaitant PVM, mokestį pervesti į Lietuvos statybininkų asociacijos sąskaitą A/S LT647044060001122012 mokėjimo paskirtyje nurodant „Statybininkų olimpiados teniso turnyras“. 
Teniso turnyro dalyviams ir juos lydintiems asmenims, bilietas į Statybininkų dienos šventės oficialiąją ir vakarinę (furšetas) dalis asmeniui kainuoja 50 Eur.

 • Turnyro taisyklės

Grupių etapas

Kiekviename divizionas dalyviai burtų keliu skirstomi į dvi grupes. Grupėse kiekviena komanda sužaidžia su kitomis 3 komandomis (3 mačai).

Grupėse 1 ir 2 vietas užėmusios komandos patenka į finalą. Pasikeitus dalyvių skaičiui į finalą gali patekti 2 vietą užėmusi komanda su geriausiu laimėtų – pralaimėtų setų ir geimų santykiu.

Finalai

Divizione A ir Divizione B finaluose dalyvauja po 4 komandas. Grupių etape 1 vietą užėmusi komanda žaidžia su kitoje grupėje 2 vietą užėmusia komanda. Pasikeitus dalyvių skaičiui, vertinamas laimėtų – pralaimėtų setų ir geimų santykis. Nugalėtojai žaidžia dėl 1 vietos, pralaimėjusieji dėl 3 vietos.

Žaidžiama pagal įprastas taisykles, bet su lemiamu tašu esant rezultatui 40:40. Kuris žaidėjas priima, renkasi priimantysis dvejetas. Žaidžiame iki 2 laimėtų setų. Esant rezultatui 1:1 žaidžiamas Tie-break iki 10 taškų.

 • Apdovanojimai

Nugalėtojai ir 2, 3 vietos laimėtojai apdovanojami Statybininkų šventės metu 2022 m. rugsėjo 9 d. apie 16:30 Palangoje.

Specialūs prizai po grupių etapo – „Gražiausia komandinė apranga“, „Tiksliausias turnyro žaidėjas“ (padavimų į taikinius papildoma rungtis norintiems) ir „Turnyro žaidėjas – modelis“ (skiria turnyro fotografas).

 • Prieš, po ir tarp žaidimų

Užkandžiai, vanduo, prossecco ir alus (po žaidimų) įskaičiuoti.

Profesionalus fotografas žaidimo metu ir prie foto sienelės, vėliau – geriausių nuotraukų galerija.

Tiksliausio turnyro žaidėjas rungtis – paduodant 6 kartus pataikyti į pasirinktos pusės taikinį daugiausiai kartų.

 • Turnyro informacija ir teisėjai

Visi užsiregistravę dalyviai gaus nuorodas tikslesnei informacijai. Informacija apie dalyvius, žaidimo laikus ir rezultatus bus viešai pasiekiama Statybininkų olimpiada tinklapio statreg.lt skyriuje ir tinklapyje imatch.lt.

Turnyro teisėjai Renata Žalėnienė (tel.  8 650 41202 el.p. renata.zaleniene@gmail.com).

Turnyro organizatorių atstovai Robertas Encius (tel. 8 698 007174, robertas@statybininkai.lt) ir Vilius Novikovas ( tel. +370 5 2622 553 el.p. info@statreg.lt).

{{msg}}