NAUJIENOS

Statybos inžinieriaus kortelės įteiktos 2020 metų geriausiems

2020 m. rugsėjo 15 d. Lietuvos statybininkų asociacija, Lietuvos statybos inžinierių sąjunga ir VĮ Statybos produkcijos sertifikavimo centras jau šeštą kartą išrinko geriausius metų statybos inžinierius. Jais pripažinti:

Geriausias metų statybos vadovas – AB „Kauno tiltai“ statybų vadovas Kęstutis Stankus;
Geriausias metų techninis prižiūrėtojas – UAB „ST projektai“ technikos direktorius Linas Černauskas;
Geriausias metų projektuotojas – UAB „Structures“ projektuotojas Mindaugas Petkevičius.

Statybininkų dienos šventės metu nugalėtojams įteiktos Statybos inžinieriaus ir Vyriausiojo statybos inžinieriaus kortelės.

Statybininkų Olimpiada

2020 m. rugsėjo 11 d. kaip ir kiekvienais metais Statybininkų dienos šventės dalis – Statybininkų Olimpiada. Šiais metais ji pasižymės apsauginėmis priemonėmis ir naujomis rungtimis: statybininkų laukia dar neišbandyti auto slalomas ir akademinis irklavimas. Krepšinis išlieka tradicine ir svarbiausia sporto šaka. Komandas grupėse lėmę burtai jau ištraukti, varžovai žinomi.


Turnyrines lenteles, nuostatus ir rezultatus skaitykite tinklapyje, tai saugiau nei būriuotis prie skelbimų lentos!

Dar trys „dešimtukininkai“ - šį kartą UAB YIT Lietuva objekte

2020 m. rugsėjo 2 d. Pirmieji vertinimai UAB Yit Lietuva objekte nenuvylė – net trys brigadininkai pademonstravo tvirtų 10 balų vertas žinias ir gebėjimus: Artūras Siauka (Gipso kartono atitvarų montavimas), Arvydas Jasiulis (Gipso kartono atitvarų montavimas)  ir Vytautas Kuncaitis (Tinkuojamų fasadų įrengimas). Su naujaisiais, šiandien STATREG sistemoje užregistruota 15 „dešimtukininkų“.

Nuotolinės konsultacijos statybos inžinieriams

2020 m. rugpjūčio 11 d. Siekdami palengvinti Statybos Inžinieriaus kortelės išdavimo ir profesinės kvalifikacijos suteikimo procesą skelbiame nemokamas, nuotolines konsultacijas!
Kiekvieną trečiadienį nuo 10 iki 11 val. nuotoliniu būdu konsultuojame Statybos inžinieriaus kortelės ir profesinės kvalifikacijos suteikimo klausimais. Junkitės nustatytu laiku paspaudę šią nuorodą:
https://us02web.zoom.us/j/82253581459

Statybininkų Olimpiada 2020

NUOSTATAI

Grafikas

STATYBININKŲ OLIMPIADA 2020 GALUTINĖ LENTELĖ (PATIKSLINTA)

KOMANDA KREPŠINIS, balai
AUTO SLALOMAS, balai
IRKLAVIMAS, balai
 VIETA
Grinda 12 10 8 1
Naresta 8 8 4 2
Doka 10 4 5 3
YIT Lietuva 5 3 10 4
Cramo 4 12 2 5
PST 1 1 12 6
Kauno technologijos kolegija 6 5 1 7
HSC Baltic 3 2 6 8
Alvora 2 6 3 9

Krepšinis (Olimpiečių g. 17, Vilnius)

Laikas 1 krepšys 2 krepšys
9:00-9:08 Cramo Alvora Doka KTK
9:15-9:23 Cramo Doka Alvora KTK
9:30-9:38 Cramo KTK Alvora Doka
10:35-10:43 HSC Baltic YIT Lietuva Naresta Grinda
10:50-10:58 HSC Baltic Naresta YIT Lietuva PST
11:05-11:13 HSC Baltic Grinda PST Naresta
11:20-11:28 HSC Baltic PST YIT Lietuva Grinda
11:35-11:43 YIT Lietuva Naresta Grinda PST
12:10-12:20 YIT Alvora HSC Baltic Cramo
12:25-12:35 Doka
Grinda
KTK
Naresta

Auto slalomas (Laisvės pr. 5, Litexpo, Vilnius)

Laikas Litexpo aikštelės
9:00-9:10 Instruktažas - HSC Baltic, YIT Lietuva, Naresta, Grinda, PST
9:10-9:20 Abarth, Doblo -HSC Baltic
9:20-9:30 Abarth, Doblo - YIT Lietuva
9:30-9:40 Abarth, Doblo - Naresta
9:40-9:50 Abarth, Doblo - Grinda
9:50-10:00 Abarth, Doblo - PST
10:00-10:20 Pervažiavimas į Olimpiečių g. - HSC Baltic, YIT Lietuva, Naresta, Grinda, PST
10:20-10:40 Pervažiavimas į Litexpo - Alvora, Cramo, Doka, KTK
10:40-10:50 Instruktažas - Alvora, Cramo Doka, KTK
10:50-11:00
Abarth, Doblo - Cramo
11:00-11:10
Abarth, Doblo - Alvora
11:10-11:20
Abarth, Doblo - Doka
11:20-11:30 Abarth, Doblo - KTK
11:30-11:50
Pervažiavimas į Olimpiečių g. - Alvora, Cramo, Doka, KTK

Irklavimas (Olimpiečių g. 17, Vilnius)

Laikas 1 - 6 stendai 
9:50-9:55 Cramo, Alvora
9:55-10:00 Doka, KTK
10:35-10:45 PST
10:50-11:00 Grinda
11:05-10:15 YIT Lietuva
11:20-11:30 Naresta
11:35-11:45 HSC Baltic

Rezultatai

Krepšinis 3x3. A grupė

Nr. Komanda Pergalės Vieta grupėje
1A HSC Baltic 1 4
2A YIT Lietuva 2 3
3A Naresta 3 2
4A Grinda 4 1
5A PST 0 5

Krepšinis 3x3. B grupė

Nr. Komanda Pergalės Vieta grupėje
1A Cramo 1 3
2A Alvora
0 4
3A Doka 3 1
4A KTK 2 2

Krepšinis 3x3. Finalai

Dėl vietos Komanda Pergalės Vieta
1 Grinda 1 1
Doka 0 2
3 Naresta 1 3
KTK 0 4
5
Cramo 0 6
YIT 1 5
7
HSC Baltic 1 7
Alvora 0 8
9
PST 0 9
     

Auto slalomas

Komanda Dalyvis 1
Dalyvis 2 Bendras laikas
Vieta
Alvora 1'16,69 1'18,33 2'35,02 4
Cramo 1'16,26 1'11,22 2'27,48 1
Doka 1'23,33 1'19,9 2'43,23 6
Grinda 1'12,35 1'16,7 2'29,05 2
HSC Baltic 1'28,64 1,25,86 2'54,5 8
YIT LIetuva
1'23,14 1'22,17 2'45,31 7
KTK 1'15,29 1'20,53 2'35,82 5
Naresta
1'11,55 1'21,95 2'33,5 3
PST
1'30,94 1'24,38 2'55,32 9

Irklavimas 500 m

Komanda Dalyvis 1
Dalyvis 2
Bendras laikas
Vieta
Alvora 1'40,7 1'40,9 3'21,6 7
Cramo 1'48,6 1'34,8 3'23,4 8
Doka 1'41,7 1,35,3 3'17,0 5
Grinda 1'32,0 1'41,5 3'13,5 3
HSC Baltic 1'29,8 1'44,0 3'13,8 4
YIT LIetuva
1'29,5 1'42,3 3'11,8 2
KTK 1'43,0 1'43,3 3'26,3 9
Naresta
1'36,9 1'43,4 3'20,3 6
PST
1'33,2 1'33,4 3'06,6 1

 

{{msg}}