NAUJIENOS

Minima Sausio 13-oji – Laisvės gynėjų diena

2023-01-13: Laisvė – tai didžiausia kiekvieno žmogaus ir visos tautos vertybė.

Šiandien kartu prisimename tuos, kurie kovojo už mūsų visų laisvę, ypatingai, mūsų bendruomenės narį, Darių Gerbutavičių. 
Tuometinis Vilniaus statybininkų rengimo centro mokinys Sausio 13-ąją tragiškai žuvo kovodamas už laisvę.

Branginkime ir saugokime šią sunkiai iškovotą nepriklausomybę, būkime vieningi ir didžiuokimės savo tėvyne!


Sveikiname Statybininkų olimpiada 2022 ir LSA Dvejetų teniso turnyro nugalėtojus!

2022-09-12: Rugsėjo 9-ąją įvyko vienas didžiausių ir svarbiausių renginių metuose statybų sektoriaus bendruomenei – Statybininkų dienos šventė. Šventė prasidėjo jau tradicija tapusia renginio dalimi - Statybininkų olimpiada bei pirmą kartą organizuotu LSA Dvejetų teniso turnyru.

Statybininkų olimpiados nugalėtojais tapo: I vieta - UAB Naresta;  II vieta - UAB Grinda;  III vieta - AB Aksa

LSA Dvejetų teniso turnyro nugalėtojais tapo: I vieta - UAB Doka Lietuva;  II vieta - Laisvieji mūrininkai;  III vieta - UAB Alvora #1
Plačiau...


2022-09-06: Jau šį penktadieni, rugsėjo 9 d., Palangos sporto centre įvyks tradicinė, Statybininkų dienos šventės dalis - Statybininkų olimpiada. Visą su Olimpiada susijusią informaciją, varžybų tvarkaraščius, rezultatus ir kitą rasite čia:

NUOSTATAI;   LENTELĖS, FINALAI;   GRAFIKAI, REZULTATAI


Sveikiname mokslo bendruomenę su naujų mokslo metų pradžia - rugsėjo 1-ąja!

2022-09-01: Tai - naujų galimybių metas, todėl linkime sparčiai žengti pažangos keliu, auginti perspektyvią ateities kartą ir nestokoti veržlių idėjų, kuriant inovatyvesnę švietimo sistemą ir Lietuvos ateitį.

Įdomių, pozityvių, žinių ir proveržio kupinų metų!

NUOSTATAI    GRAFIKAI, REZULTATAI




GALUTINĖ STATYBININKŲ OLIMPIADOS LENTELĖ

KOMANDA
KREPŠINIS 3x3,
balai
Paplūdimio tinklinis, balai
Automobilio tempimas, balai
 VIETA
NARESTA, 1A
16 18 20 1
ALVORA, 2A
3 9 8 11
CONRESTA, 3A
13 10 4,5 9
Tilsta, 4A 6 1 9 13
HSC BALTIC, 5A 18 13 11 4
TRANSRIFUS, 6A 9 5 1 15
MONTUOTOJAS, 7A 11 16 11 6
NORDEC, 8A
5 6 4,5 14
DOKA LIETUVA, 1B
4 8 14 10
PLUNGĖS LAGŪNA, 2B
14 14 11 5
YIT LIETUVA, 3B
10 11 7 8
INTI VYRIOKAI, 4B 7 4 18 7
GRINDA, 5B 20 12 16 2
GILESTA, 6B 1 7 3 16
CRAMO, 7B 8 3 6 12
AKSA, 8B 12 20 13 3
Krepšinio ir tinklinio grupės ir pirmojo žaidimo poros tos pačios, jas nulėmė burtai. Ankstesnių metų prizininkai nesusitinka tarpusavyje pirmose varžybose.


Krepšinis 3x3. Finalai

Krepšinio 3x3 finalų rungtynių pradžios laikai, rezultatai ir galutinė vieta, rungtynių trukmė 7 min.

Laikas
Krepšys
Dėl vietos Komanda Rezultatas Vieta
11:10 2 15-16
2A Alvora 5 15
6 Gilesta 6B 4 16
11:10 1 13-14
Nordec 8A 11 13
1B Doka Lietuva 7 14
11:19 2 11-12
4A Tilsta 7 12
4B Inti vyriokai 8 11
11:19 1 9-10
6A Transrifus 9 9
Cramo 7B 8 10
 11:28 2 7-8
Montuotojas 7A 6 7
3B YIT Lietuva 5 8
 11:28 1 5-6
3A Conresta 6 5
Aksa 8B 5 6
 11:37 2 3-4
1A Naresta 15 3
2B Plungės lagūna 7 4
 11:37 1 1-2 HSC Baltic 5A 5 2
Grinda 5B 12 1


Paplūdimio tinklinis 4x4. Finalai

Paplūdimio tinklinio 4x4 finalų varžybų pradžios laikai, rezultatai ir galutinė vieta, varžybų trukmė 7 min.

Laikas Aikštelė Dėl vietos Komanda Rezultatas Vieta
11:50 2 15-16 Cramo 8B 15 15
4A Tilsta 0 16
11:50 1 13-14 4B Inti vyriokai 10 14
Transrifus 6A 15 13
11:59 2 11-12 Gilesta 6B 15 11
Nordec 8A 13 12
11:59 1 9-10 1B Doka Lietuva 9 10
2A Alvora 15 9
12:08 2 7-8 3B YIT Lietuva  15 7
3A Conresta 6 8
12:08 1 5-6 Grinda 5B 13 6
HSC Baltic 5A 15 5
12:17 2 3-4
2B Plungės lagūna 12 4
Montuotojas 7A 14 3
12:17 1 1-2 Aksa 8B 15 1
1A Naresta 6 2



{{msg}}