NAUJIENOS

Minima Sausio 13-oji – Laisvės gynėjų diena

2023-01-13: Laisvė – tai didžiausia kiekvieno žmogaus ir visos tautos vertybė.

Šiandien kartu prisimename tuos, kurie kovojo už mūsų visų laisvę, ypatingai, mūsų bendruomenės narį, Darių Gerbutavičių. 
Tuometinis Vilniaus statybininkų rengimo centro mokinys Sausio 13-ąją tragiškai žuvo kovodamas už laisvę.

Branginkime ir saugokime šią sunkiai iškovotą nepriklausomybę, būkime vieningi ir didžiuokimės savo tėvyne!


Sveikiname Statybininkų olimpiada 2022 ir LSA Dvejetų teniso turnyro nugalėtojus!

2022-09-12: Rugsėjo 9-ąją įvyko vienas didžiausių ir svarbiausių renginių metuose statybų sektoriaus bendruomenei – Statybininkų dienos šventė. Šventė prasidėjo jau tradicija tapusia renginio dalimi - Statybininkų olimpiada bei pirmą kartą organizuotu LSA Dvejetų teniso turnyru.

Statybininkų olimpiados nugalėtojais tapo: I vieta - UAB Naresta;  II vieta - UAB Grinda;  III vieta - AB Aksa

LSA Dvejetų teniso turnyro nugalėtojais tapo: I vieta - UAB Doka Lietuva;  II vieta - Laisvieji mūrininkai;  III vieta - UAB Alvora #1
Plačiau...


2022-09-06: Jau šį penktadieni, rugsėjo 9 d., Palangos sporto centre įvyks tradicinė, Statybininkų dienos šventės dalis - Statybininkų olimpiada. Visą su Olimpiada susijusią informaciją, varžybų tvarkaraščius, rezultatus ir kitą rasite čia:

NUOSTATAI;   LENTELĖS, FINALAI;   GRAFIKAI, REZULTATAI


Sveikiname mokslo bendruomenę su naujų mokslo metų pradžia - rugsėjo 1-ąja!

2022-09-01: Tai - naujų galimybių metas, todėl linkime sparčiai žengti pažangos keliu, auginti perspektyvią ateities kartą ir nestokoti veržlių idėjų, kuriant inovatyvesnę švietimo sistemą ir Lietuvos ateitį.

Įdomių, pozityvių, žinių ir proveržio kupinų metų!

LSA Dvejetų teniso turnyro nuostatai


LENTELĖ, FINALAI
    
GRAFIKAI, REZULTATAI


LIETUVOS STATYBININKŲ ASOCIACIJOS
STATYBININKŲ OLIMPIADA 2022

NUOSTATAI

 1. Tikslas ir uždaviniai
Skatinti asociacijos narių fizinį aktyvumą bei išaiškinti ir pagerbti stipriausias komandas.
 1. Vieta, laikas ir registracija

Statybininkų olimpiada 2022 (toliau – Olimpiada) organizuojama 2022 m. rugsėjo mėn. 9 d. nuo 9.00 iki 13.30 val. Palangos sporto centre (Sporto g. 3, Palanga).

Komandų registracija uždaryta, užsiregistravo maksimalus komandų skaičius.
 1. Dalyviai

Šventėje dalyvauja 8 – 12 komandų (komandų skaičius gali kisti) iš įvairių Lietuvos regionų. Kiekviena komanda iš 5 asmenų, visi vienos komandos nariai turi būti tos įmonės darbuotojai. Profesionalai ir/ar asmenys nedirbantys įmonėje dalyvauti negali. Komandos kapitonas gauna visą aktualiausią informaciją. Olimpiadoje be LSA narių taip pat dalyvauti gali statybos, projektavimo, techninės priežiūros, statybos produktų gamybos ir nekilnojamo turto vystymo įmonės su savo komandomis, galimos ir jungtinės, dviejų ar daugiau įmonių/organizacijų komandos. Pageidautina, kad komandos turėtų vienodą atributiką (pvz.: vienodus marškinėlius, skareles, kepuraites ir t.t.)

 1. Bendrosios taisyklės

Olimpiados dalyvis pats turi įvertinti, ar pagal savo galimybes ir sveikatos būklę jis sugebės dalyvauti konkrečioje rungtyje nesukeldamas pavojaus savo sveikatai.

Olimpiados dalyvis prisiima riziką dėl žalos savo sveikatai, kuri atsirado neįvertinus fizinio krūvio ar rungties sudėtingumo.

Olimpiados dalyvis prisiima atsakomybę už žalos padarymą kitiems olimpiados dalyviams, įskaitant dėl neatsargumo padarytą žalą, taip pat rungčių inventoriaus apgadinimą.

Komandos ir jų fanai sporto varžybų vietose gali naudoti savo reklaminę ir kitokią atributiką, kaip roll up stendus, vėliavas ir pan. netrukdant varžyboms, teisėjams ir kitiems dalyviams.

 1. Sporto varžybų tvarka ir taisyklės
 • Krepšinis

Žaidžiama 3 prieš 3, pagal tarptautinio reglamento taisykles. Rungtynės vyksta vidaus aikštelėje ant parketo. Rungtynių trukmė 7 min., arba kol pirma komanda pelnys 15 taškų (būtina 2 taškų persvara). Rungtynių laikas nestabdomas. Pasibaigus laikui ir esant lygiam rezultatui žaidžiama toliau iki pirmų pelnytų taškų. Jei kamuolys yra užlaikomas, teisėjai gali duoti ženklą, kad baigiasi atakai skirtas laikas. Fiksuojamos tik komandinės pražangos, viršijus 5 pražangų ribą yra metami baudų metimai.

Komandos burtų keliu suskirstomos į du pogrupius A ir B, kiekviename pogrupyje po 8 komandas. Pogrupiuose burtų keliu suskirstomos po dvi ir žaidžia viena prieš kitą, laimėjusios komandos tęsia kovą dėl 1-4 vietos savo pogrupyje, o pralaimėjusios rungtyniauja dėl 5-8 vietos. Abiem pogrupiams baigus žaisti, pogrupių nugalėtojai rungtyniauja tarpusavyje dėl 1-2 vietos, antras vietas pogrupiuose užėmusios komandos žaidžia dėl 3-4 vietos ir t.t.

Turnyrinės lentelės ir tvarkaraščiai skelbiami 09-06.

 • Paplūdimio tinklinis

Žaidžiama 4 prieš 4, varžybos vyksta lauko aikštelėse ant smėlio. Varžybų trukmė 7 min., arba kol pirma komanda pelnys 15 taškų (būtina 2 taškų persvara). Laikas nestabdomas, komandos pusėmis nesikeičia. Kurioje pusėje žais komanda, nusprendžiama burtų keliu, metant monetą, laimėjusios komandos kapitonas pasirenka norimą pusę. Pasibaigus laikui ir esant lygiam rezultatui, žaidžiama toliau iki pirmo pelnyto taško. Jei kamuolys yra užlaikomas, teisėjai gali duoti ženklą, kad kamuolys atitenka varžovams.

Komandos burtų keliu suskirstomos į du pogrupius A ir B, kiekviename pogrupyje po 8 komandas. Pogrupiuose burtų keliu suskirstomos po dvi ir žaidžia viena prieš kitą, laimėjusios komandos tęsia kovą dėl 1-4 vietos savo pogrupyje, o pralaimėjusios varžosi dėl 5-8 vietos. Abiem pogrupiams baigus žaisti, pogrupių nugalėtojai varžosi tarpusavyje dėl 1-2 vietos, antras vietas pogrupiuose užėmusios komandos žaidžia dėl 3-4 vietos ir t.t.

Turnyrinės lentelės ir tvarkaraščiai skelbiami 09-06.

 • Automobilio tempimas

Automobilį tempia 3 kiekvienos komandos nariai. Tempiama bėgimo takelyje ant guminės dangos, įsikibus į 9 m virvę, kuri yra pritvirtinta prie automobilio. Fiksuojamas laikas, per kurį komanda nutempia automobilį 15 metrų atstumą. Laikas fiksuojamas, kai priekiniai ratai kerta 15 m. atstumo žymą. Rungtį laimi greičiausiai 15 m. automobilį nutempusi komanda.

 • Dvejetų teniso turnyras

Šis turnyras organizuojamas pirmą kartą, tai yra atskira Statybininkų olimpiados dalis. Teniso turnyre dalyvauja atskira (ne ta pati kaip ir olimpiadoje) komanda, teniso turnyro nugalėtojai renkami ir apdovanojami atskirai, jų taškai nesiskaičiuoja į bendrą olimpiados lentelę. Daugiau informacijos apie teniso turnyrą, jo vietą ir laiką, dalyvavimo kainą, nuostatus, registracijos formą ir kitą informaciją rasite čia.

 1. Olimpiados nugalėtojų nustatymas

Kiekvienoje rungtyje fiksuojamas komandinis rezultatas. Po kiekvienos rungties komandos gauna balus tokia tvarka:

1 vieta – 20 balų;
2 vieta – 18 balų;
3 vieta – 16 balų;
4 vieta – 14 balų;
5 vieta – 13 balų;
6 vieta – 12 balų;
7 vieta – 11 balų;
8 vieta – 10 balų;
9 vieta – 9 balai;
10 vieta – 8 balai;
11 vieta – 7 balai;
12 vieta – 6 balai;
13 vieta – 5 balai;
14 vieta – 4 balai;
15 vieta – 3 balai;
16 vieta – 1 balas;

Pasibaigus visoms rungtims, kiekvienos komandos balai sumuojami iš visų trijų rungčių. Jei kelios komandos surenka vienodą balų skaičių, tuomet galutinėje lentelėje aukštesnę vietą užima komanda, geriau pasirodžiusi krepšinyje.

 1. Apdovanojimai

Statybininkų olimpiados 2022 nugalėtojų paskelbimas ir apdovanojimų ceremonija vyks viešbutyje Vanagupė šventės renginio metu.

{{msg}}