NAUJIENOS

Kviečiame dalyvauti Statybininkų dienoje ir Statybininkų olimpiadoje

2022-08-01: Š.m. rugsėjo 9 d. vyks vienas didžiausių ir svarbiausių renginių metuose statybų sektoriaus bendruomenei – Statybininkų dienos šventė. Daugiau informacijos, dalyvavimo galimybes ir kitą informaciją rasite čia.

Neatsiejama šventės dalis - Statybininkų olimpiada.
Kasmet Statybininkų olimpiadoje dalyvauja nemažas būrys įvairių įmonių bei organizacijų komandų, iš skirtingų šalies regionų, o geriausieji būna pagerbiami oficialiojoje šventės dalyje. Olimpiados nuostatus rasite čia
Registracija į Statybininkų olimpiadą čia.

Lietuvos statybininkų asociacijos Dvejetų teniso turnyras.
Šis turnyras organizuojamas pirmą kartą, tai yra atskira Statybininkų olimpiados dalis. Dvejetų teniso turnyro nuostatus rasite čia.
Registracija į LSA Dvejetų teniso turnyrą (registruotis galima iki rugpjūčio 12 d.).
Plačiau...


Prasidėjo paraiškų priėmimas metų statybos inžinieriaus apdovanojimams

2022-06-29: Kviečiame dalyvauti LSIS ir LSA organizuojamuose apdovanojimuose „Metų statybos inžinierius“.

Nedelskite siūlyti savo ryškiausius inžinierius!

  🗓️ Paraiškos priimamos el.paštu lsis@lsis.lt iki 2022 m. rugpjūčio 15 d.

Geriausieji 2022 metų inžinieriai (-ės) bus pagerbiami ir apdovanojami Statybininkų dienos šventės metu, rugsėjo 9 d.
Plačiau...


Statybininko kortelės išduotos geriausiems VSRC absolventams

2022-06-21: STATREG vertintojai dalyvavo formaliuose, baigiamuosiuose VSRC egzaminuose, vertino egzamino dalyvių gebėjimus tinkamai atlikti paskirtas užduotis. 

Geriausiais balais praktinius egzaminus išlaikiusiems VSRC apdailininkams ir santechnikams be diplomų buvo išduotos ir Statybininko kortelės.

LSA ir VSRC tikisi, kad tai taps įprasta egzaminų pabaiga, paskatins mokinius siekti geresnių rezultatų ir daugiau domėtis savo profesija.
Plačiau...

LSA Dvejetų teniso turnyro nuostatai


LIETUVOS STATYBININKŲ ASOCIACIJOS
STATYBININKŲ OLIMPIADA 2022

NUOSTATAI

 1. Tikslas ir uždaviniai
Skatinti asociacijos narių fizinį aktyvumą bei išaiškinti ir pagerbti stipriausias komandas.
 1. Vieta, laikas ir registracija

Statybininkų olimpiada 2022 (toliau – Olimpiada) organizuojama 2022 m. rugsėjo mėn. 9 d. nuo 9.00 iki 13.30 val. Palangos sporto centre (Sporto g. 3, Palanga).

Komandos registracijos formą rasite čia. Komanda registruoti galima iki 2022 m. rugpjūčio 31 d., komandos startinis mokestis 600 Eur.
 1. Dalyviai

Šventėje dalyvauja 8 – 12 komandų (komandų skaičius gali kisti) iš įvairių Lietuvos regionų. Kiekviena komanda iš 5 asmenų, visi vienos komandos nariai turi būti tos įmonės darbuotojai. Profesionalai ir/ar asmenys nedirbantys įmonėje dalyvauti negali. Komandos kapitonas gauna visą aktualiausią informaciją. Olimpiadoje be LSA narių taip pat dalyvauti gali statybos, projektavimo, techninės priežiūros, statybos produktų gamybos ir nekilnojamo turto vystymo įmonės su savo komandomis, galimos ir jungtinės, dviejų ar daugiau įmonių/organizacijų komandos. Pageidautina, kad komandos turėtų vienodą atributiką (pvz.: vienodus marškinėlius, skareles, kepuraites ir t.t.)

 1. Bendrosios taisyklės

Olimpiados dalyvis pats turi įvertinti, ar pagal savo galimybes ir sveikatos būklę jis sugebės dalyvauti konkrečioje rungtyje nesukeldamas pavojaus savo sveikatai.

Olimpiados dalyvis prisiima riziką dėl žalos savo sveikatai, kuri atsirado neįvertinus fizinio krūvio ar rungties sudėtingumo.

Olimpiados dalyvis prisiima atsakomybę už žalos padarymą kitiems olimpiados dalyviams, įskaitant dėl neatsargumo padarytą žalą, taip pat rungčių inventoriaus apgadinimą.

Komandos ir jų fanai sporto varžybų vietose gali naudoti savo reklaminę ir kitokią atributiką, kaip roll up stendus, vėliavas ir pan. netrukdant varžyboms, teisėjams ir kitiems dalyviams.

 1. Sporto varžybų tvarka ir taisyklės
 • Krepšinis

Žaidžiama 3 prieš 3, pagal tarptautinio reglamento taisykles. Rungtynės vyksta vidaus aikštelėje ant parketo. Rungtynių trukmė 8 min., arba kol pirma komanda pelnys 15 taškų (būtina 2 taškų persvara). Rungtynių laikas nestabdomas. Pasibaigus laikui ir esant lygiam rezultatui žaidžiama toliau iki pirmų pelnytų taškų. Jei kamuolys yra užlaikomas, teisėjai gali duoti ženklą, kad baigiasi atakai skirtas laikas. Fiksuojamos tik komandinės pražangos, viršijus 6 pražangų ribą yra metami baudų metimai.

Komandos suskirstomos į dvi grupes A ir B, kiekvienoje grupėje po 4 – 6 komandas. A grupės nugalėtojai žaidžia prieš B grupėje 2 vietą užėmusią komandą, B grupės nugalėtojai žaidžia prieš 2 vietą A grupėje užėmusia komandą. Šių porų nugalėtojai žaidžia dėl 1 vietos, o pralaimėjusios komandos žaidžia dėl 3 vietos. Likusių komandų vietos galutinėje lentelėje nustatomos pagal pergalių ir pralaimėjimų skaičių. Kai dvi ar daugiau komandų turi vienodą pergalių ir pralaimėjimų skaičių, tuomet aukštesnę vietą užima komanda su geresniu įmestų ir praleistų (+/-) taškų rodikliu.

*Pogrupių tvarka ir rungtynių trukmė gali kisti priklausomai nuo galutinio komandų skaičiaus.

 • Paplūdimio tinklinis

Žaidžiama 4 prieš 4, varžybos vyksta lauko aikštelėse ant smėlio. Varžybų trukmė 8 min., arba kol pirma komanda pelnys 15 taškų (būtina 2 taškų persvara). Laikas nestabdomas, komandos pusėmis nesikeičia. Kurioje pusėje žais komanda nusprendžiama burtu keliu, metant monetą, laimėjusios komandos kapitonas pasirenka norimą pusę. Pasibaigus laikui ir esant lygiam rezultatui žaidžiama toliau iki pirmo pelnyto taško. Jei kamuolys yra užlaikomas, teisėjai gali duoti ženklą, kad kamuolys atitenka varžovams.

Komandos suskirstomos į dvi grupes A ir B, kiekvienoje grupėje po 4 – 6 komandas. A grupės nugalėtojai žaidžia prieš B grupėje 2 vietą užėmusią komandą, B grupės nugalėtojai žaidžia prieš 2 vietą A grupėje užėmusia komandą. Šių porų nugalėtojai žaidžia dėl 1 vietos, o pralaimėjusios komandos žaidžia dėl 3 vietos. Likusių komandų vietos galutinėje lentelėje nustatomos pagal pergalių ir pralaimėjimų skaičių. Kai dvi ar daugiau komandų turi vienodą pergalių ir pralaimėjimų skaičių, tuomet aukštesnę vietą užima komanda su geresniu pelnytu ir praleistų (+/-) taškų rodikliu.

*Pogrupių tvarka ir varžybų trukmė gali kisti priklausomai nuo galutinio komandų skaičiaus.

 • Automobilio tepimas

Automobilį tempia 3 kiekvienos komandos nariai. Tempiama bėgimo takelyje, ant guminės dangos, įsikibus į 9 m virvę, kuri yra pritvirtinta prie automobilio. Fiksuojamas laikas per kurį komanda nutempia automobilį 15 metrų atstumą. Laikas fiksuojamas kai priekiniai ratai kerta 15 m. atstumo žymą. Rungtį laimi greičiausiai 15 m. automobilį nutempusi komanda.

 • Dvejetų teniso turnyras

Šis turnyras organizuojamas pirmą kartą, tai yra atskira Statybininkų olimpiados dalis. Teniso turnyre dalyvauja atskira (ne ta pati kaip ir olimpiadoje) komanda, teniso turnyro nugalėtojai renkami ir apdovanojami atskirai, jų taškai nesiskaičiuoja į bendrą olimpiados lentelę. Daugiau informacijos apie teniso turnyrą, jo vietą ir laiką, dalyvavimo kainą, nuostatus, registracijos formą ir kitą informaciją rasite čia.

 1. Olimpiados nugalėtojų nustatymas

Kiekvienoje rungtyje fiksuojamas komandinis rezultatas. Po kiekvienos rungties komandos gauna balus tokia tvarka:

1 vieta – 14 balų;
2 vieta – 12 balų;
3 vieta – 10 balų;
4 vieta – 8 balų;
5 vieta – 7 balai;
6 vieta – 6 balai;
7 vieta – 5 balai;
8 vieta – 4 balai;
9 vieta – 3 balai;
10 vieta – 1 balai.

Pasibaigus visoms rungtims kiekvienos komandos balai sumuojami iš visų trijų rungčių. Jei kelios komandos surenka vienodą balų skaičių, tuomet galutinėje lentelėje aukštesnę vietą užimą komanda, geriau pasirodžiusi krepšinyje.

 1. Apdovanojimai

Statybininkų olimpiados 2022 nugalėtojų paskelbimas ir apdovanojimų ceremonija vyks viešbutyje Vanagupė šventės renginio metu.

{{msg}}