STATREG NAUJIENOS

Statybos inžinieriaus kortelės įteiktos 2020 metų geriausiems

2020 m. rugsėjo 15 d. Lietuvos statybininkų asociacija, Lietuvos statybos inžinierių sąjunga ir VĮ Statybos produkcijos sertifikavimo centras jau šeštą kartą išrinko geriausius metų statybos inžinierius. Jais pripažinti:

Geriausias metų statybos vadovas – AB „Kauno tiltai“ statybų vadovas Kęstutis Stankus;
Geriausias metų techninis prižiūrėtojas – UAB „ST projektai“ technikos direktorius Linas Černauskas;
Geriausias metų projektuotojas – UAB „Structures“ projektuotojas Mindaugas Petkevičius.

Statybininkų dienos šventės metu nugalėtojams įteiktos Statybos inžinieriaus ir Vyriausiojo statybos inžinieriaus kortelės.

Statybininkų Olimpiada

2020 m. rugsėjo 11 d. kaip ir kiekvienais metais Statybininkų dienos šventės dalis – Statybininkų Olimpiada. Šiais metais ji pasižymės apsauginėmis priemonėmis ir naujomis rungtimis: statybininkų laukia dar neišbandyti auto slalomas ir akademinis irklavimas. Krepšinis išlieka tradicine ir svarbiausia sporto šaka. Komandas grupėse lėmę burtai jau ištraukti, varžovai žinomi.


Turnyrines lenteles, nuostatus ir rezultatus skaitykite tinklapyje, tai saugiau nei būriuotis prie skelbimų lentos!

Dar trys „dešimtukininkai“ - šį kartą UAB YIT Lietuva objekte

2020 m. rugsėjo 2 d. Pirmieji vertinimai UAB Yit Lietuva objekte nenuvylė – net trys brigadininkai pademonstravo tvirtų 10 balų vertas žinias ir gebėjimus: Artūras Siauka (Gipso kartono atitvarų montavimas), Arvydas Jasiulis (Gipso kartono atitvarų montavimas)  ir Vytautas Kuncaitis (Tinkuojamų fasadų įrengimas). Su naujaisiais, šiandien STATREG sistemoje užregistruota 15 „dešimtukininkų“.

Nuotolinės konsultacijos statybos inžinieriams

2020 m. rugpjūčio 11 d. Siekdami palengvinti Statybos Inžinieriaus kortelės išdavimo ir profesinės kvalifikacijos suteikimo procesą skelbiame nemokamas, nuotolines konsultacijas!
Kiekvieną trečiadienį nuo 10 iki 11 val. nuotoliniu būdu konsultuojame Statybos inžinieriaus kortelės ir profesinės kvalifikacijos suteikimo klausimais. Junkitės nustatytu laiku paspaudę šią nuorodą:
https://us02web.zoom.us/j/82253581459

STATYBININKŲ OLIMPIADA 2020
N U O S T A T A I

 1. Tikslas ir uždaviniai 

  • Skatinti asociacijos narių fizinį aktyvumą
  • Išsiaiškinti stipriausias regionų komandas


 2. Vieta ir laikas

Olimpiada organizuojama 2020 m. rugsėjo mėn. 11 d. nuo 9.00 iki 13.00 val. Lietuvos sporto draugijoje „Žalgiris“ (Olimpiečių g. 17, Vilnius) ir Litexpo automobilių stovėjimo aikštelėje (Laisvės pr. 5, Vilnius).

 1. Dalyviai

Šventėje dalyvauja 9 komandos iš įvairių Lietuvos regionų. Pageidautina, kad komandos turėtų vienodą atributiką (pvz.: vienodus marškinėlius, skareles, kepuraites ir t.t.)

 1. Bendrosios taisyklės

Rungčių dalyvis pats turi įvertinti, ar pagal savo galimybes ir sveikatos būklę jis sugebės dalyvauti konkrečioje rungtyje nesukeldamas pavojaus savo sveikatai.

Rungčių dalyvis prisiima riziką dėl žalos savo sveikatai, kuri atsirado neįvertinus fizinio krūvio ar rungties sudėtingumo.

Rungčių dalyvis prisiima atsakomybę už žalos padarymą kitiems rungčių dalyviams, įskaitant dėl neatsargumo padarytą žalą, taip pat rungčių inventoriaus apgadinimą.

Auto mini slalomo rungties dalyvis privalo turėti Vairuotojo pažymėjimą.

Komandos sporto varžybų vietose gali naudoti savo reklaminę ir kitokią atributiką, roll up stendus, vėliavas ir pan.

 1. Sporto varžybų tvarka ir taisyklės
 • Krepšinis

Vieta: Lietuvos sporto draugija „Žalgiris“ (Olimpiečių g. 17, Vilnius).

Žaidžiama 3 prieš 3, pagal tarptautinio reglamento taisykles. Grupių etape varžybų trukmė 8 min.,  arba iki 15 taškų, finaliniame etape varžybų trukmė 10 min., arba iki 15 taškų. Varžybų laikas nestabdomas, kiekviena komanda turi po 1 minutinę pertraukėlę. Pasibaigus laikui ir esant lygiam rezultatui žaidžiama iki 2 taškų. Jei kamuolys yra užlaikomas, teisėjai gali duoti ženklą, kad baigiasi atakai skirtas laikas. Fiksuojamos tik komandinės pražangos, viršijus 6 pražangų ribą yra metami baudų metimai.

Komandos suskirstomos į dvi grupes, A grupė – 5 komandos, B grupė – 4 komandos. Grupių nugalėtojai žaidžia dėl 1 vietos, grupėse antras vietas užėmusios komandos žaidžia dėl 3 vietos, trečios vietos žaidžia dėl 5 vietos, o ketvirtos dėl 7 vietos. A grupėje 5 vietą užėmusi komanda galutinėje lentelėje užimą 9 vietą.

 • Irklavimas

 Vieta: Lietuvos sporto draugija „Žalgiris“ (Olimpiečių g. 17, Vilnius).

Irkluoja 2 dalyviai iš kiekvienos komandos, irkluojama ant irklavimo treniruoklio. Fiksuojamas laikas per kurį kiekvienas dalyvis įveikia 500 m. atstumą, tuomet abiejų komandos narių laikas sumuojamas, rungtį laimi komanda kurios bendras laikas trumpiausias.

 • Auto slalomas

Vieta: Litexpo automobilių stovėjimo aikštelėje (Laisvės pr. 5, Vilnius).

Vairuoja  2 dalyviai iš kiekvienos komandos, kiekvienas dalyvis atlieka dvi rungtis.

Pirma rungtis: važiavimas specialia slalomo trasa automobiliu Fiat 500 Abarth, stengiantis teisingai įveikti trasą per kuo trumpesnį laiką.

Antra rungtis: važiavimas atbulomis žiūrint tik į šoninius automobilio veidrodėlius automobiliu Fiat Doblo, stengiantis kuo greičiau įveikti trasą.

Taisyklės abiems rungtims:

Kiekvienas dalyvis turės vieną bandomąjį važiavimą ir du įskaitinius važiavimus;

Už kiekvieną nuverstą kuoliuką, bauda – 3 sec;

Už netikslų sustojimą prie finišo linijos, bauda -3 sec;

Laikas bus sustabdomas tik tuo metu, kuomet dalyvis sustos nustatytoje vietoje/bazėje (finišo linija bus tarp priekinių ir galinių ratų);

Abiejų slalomų laikai bus sumuojami bendriems rezultatams;

 1. Nugalėtojų nustatymas

Kiekvienoje rungtyje fiksuojamas komandinis rezultatas. Po kiekvienos rungties komandos gauna balus tokia tvarka:

1 vieta – 12 balų;

2 vieta – 10 balų;

3 vieta – 8 balai;

4 vieta – 6 balai;

5 vieta – 5 balai;

6 vieta – 4 balai;

7 vieta – 3 balai;

8 vieta – 2 balai;

9 vieta – 1 balas.

Pasibaigus visoms rungtims kiekvienos komandos balai sumuojami iš visų trijų rungčių. Jei kelios komandos surinko vienodą balų skaičių, tuomet galutinėje lentelėje aukštesnę vietą užimą komanda, geriau pasirodžiusi krepšinyje.

 1. Apdovanojimai

Statybininkų olimpiados — 2020 nugalėtojų paskelbimas ir apdovanojimų ceremonija vyks Valdovų rūmų kieme furšeto metu.

 

 

{{msg}}