NAUJIENOS

Sveikiname Statybininkų olimpiada 2022 ir LSA Dvejetų teniso turnyro nugalėtojus!

2022-09-12: Rugsėjo 9-ąją įvyko vienas didžiausių ir svarbiausių renginių metuose statybų sektoriaus bendruomenei – Statybininkų dienos šventė. Šventė prasidėjo jau tradicija tapusia renginio dalimi - Statybininkų olimpiada bei pirmą kartą organizuotu LSA Dvejetų teniso turnyru.

Statybininkų olimpiados nugalėtojais tapo: I vieta - UAB Naresta;  II vieta - UAB Grinda;  III vieta - AB Aksa

LSA Dvejetų teniso turnyro nugalėtojais tapo: I vieta - UAB Doka Lietuva;  II vieta - Laisvieji mūrininkai;  III vieta - UAB Alvora #1
Plačiau...


2022-09-06: Jau šį penktadieni, rugsėjo 9 d., Palangos sporto centre įvyks tradicinė, Statybininkų dienos šventės dalis - Statybininkų olimpiada. Visą su Olimpiada susijusią informaciją, varžybų tvarkaraščius, rezultatus ir kitą rasite čia:

NUOSTATAI;   LENTELĖS, FINALAI;   GRAFIKAI, REZULTATAI


Sveikiname mokslo bendruomenę su naujų mokslo metų pradžia - rugsėjo 1-ąja!

2022-09-01: Tai - naujų galimybių metas, todėl linkime sparčiai žengti pažangos keliu, auginti perspektyvią ateities kartą ir nestokoti veržlių idėjų, kuriant inovatyvesnę švietimo sistemą ir Lietuvos ateitį.

Įdomių, pozityvių, žinių ir proveržio kupinų metų!


Kviečiame dalyvauti Statybininkų dienoje ir Statybininkų olimpiadoje

2022-08-01: Š.m. rugsėjo 9 d. vyks vienas didžiausių ir svarbiausių renginių metuose statybų sektoriaus bendruomenei – Statybininkų dienos šventė. Daugiau informacijos, dalyvavimo galimybes ir kitą informaciją rasite čia.

Neatsiejama šventės dalis - Statybininkų olimpiada.
Kasmet Statybininkų olimpiadoje dalyvauja nemažas būrys įvairių įmonių bei organizacijų komandų, iš skirtingų šalies regionų, o geriausieji būna pagerbiami oficialiojoje šventės dalyje. Olimpiados nuostatus rasite čia

Lietuvos statybininkų asociacijos Dvejetų teniso turnyras.
Šis turnyras organizuojamas pirmą kartą, tai yra atskira Statybininkų olimpiados dalis. Dvejetų teniso turnyro nuostatus rasite čia.
Registracija į LSA Dvejetų teniso turnyrą (registruotis galima iki rugpjūčio 12 d.).
Plačiau...

NUOSTATAI    LENTELĖ, FINALAI   




Krepšinis 3x3

Krepšinio 3x3 pogrupių rungtynių pradžios laikai ir rezultatai, rungtynių trukmė 7 min.

Laikas 1 krepšys 2 krepšys
09:09 1A Naresta 8 - 3 Alvora 2A 3A Conresta 7 - 5 Tilsta 4A
09:18 5A HSC Baltic 6 - 5 Transrifus 6A 7A Montuotojas 6 - 2 Nordec 8A
09:27 1A Naresta 10 - 6 3A Conresta (laimėtojai) 2A Alvora 2 - 5 Tilsta 4A (pralaimėtojai)
09:36 5A HSC Baltic 7 - 2 Montuotojas 7A (laimėtojai) 6A Transrifus 13 - 6 Nordec 8A (pralaimėtojai)
09:45 4A Tilsta 3 - 7 Transrifus 6A (dėl 5-6) 2A Alvora 7 - 10 Nordec 8A (dėl 7-8)
09:54 1A Naresta 4 - 6 HSC Baltic 5A (dėl 1-2) 3A Conresta 6 - 5 Montuotojas 7A (dėl 3-4)
10:10 1B Doka Lietuva 5 - 7 Plungės lagūna 2B 3B YIT Lietuva 10 - 1 Inti vyriokai 4B
10:19 5B Grinda 13 - 1 Gilesta 6B 7B Cramo 5 - 6 Aksa 8B
10:28 2B Plungės lagūna 10 - 6 YIT Lietuva 3B (laimėtojai) 1B Doka Lietuva 1 - 2 Inti vyriokai 4B (pralaimėtojai)
10:37 5B Grinda 11 - 7 Aksa 8B (laimėtojai) 6B Gilesta 4 - 15 Cramo 7B (pralaimėtojai)
10:45 4B Inti vyriokai 8 - 10 Cramo 7B (dėl 5-6) 1B Doka Lietuva 9 - 6 Gilesta 6B (dėl 7-8)
10:54 2B Plungės lagūna 9 - 10 Grinda 5B (dėl 1-2) 3B YIT Lietuva 3 - 7 Aksa 8B (dėl 3-4)


Paplūdimio tinklinis 4x4

Paplūdimio tinklinio 4x4 pogrupių varžybų pradžios laikai ir rezultatai, varžybų trukmė 7 min.

Laikas 1 smėlio aikštelė
2 smėlio aikštelė
09:09 1B Doka Lietuva 10 - 12 Plungės lagūna 2B 3B YIT Lietuva 15 - 8 Inti vyriokai 4B
09:18 5B Grinda 15 - 7 Gilesta 6B 7B Cramo 1 - 15 Aksa 8B
09:27 2B Plungės lagūna 15 - 5 YIT Lietuva 3B (laimėtojai) 1B Doka Lietuva 15 - 4 Inti vyriokai 4B (pralaimėtojai)
09:36 5B Grinda 4 - 15 Aksa 8B (laimėtojai) 6B Gilesta 15 - 6 Cramo 8B (pralaimėtojai)
09:45 1B Doka Lietuva 15 - 7 Gilesta 6B (dėl 5-6) 4B Inti vyriokai 15 - 8 Cramo 8B (dėl 7-8)
09:54 2B Plungės lagūna 7 - 13 Aksa 8B (dėl 1-2) 3B YIT Lietuva 9 - 15 Grinda 5B (dėl 3-4)
10:10 1A Naresta 12 - 10 Alvora 2A 3A Conresta 15 - 9 Tilsta 4A
10:19 5A HSC Baltic 15 - 5 Transrifus 6A 7A Montuotojas 15 - 5 Nordec 8A
10:28 1A Naresta 15 - 4 Conresta 3A (laimėtojai) 2A Alvora 15 - 4 Tilsta 4A (pralaimėtojai)
10:37 5A HSC Baltic 12 - 14 Montuotojas 7A (laimėtojai) 6A Transrifus 13 - 15 Nordec 8A (pralaimėtojai)
10:45 2A Alvora 15 - 1 Nordec 8A (dėl 5-6) 4A Tilsta 15 - 17 Transrifus 6A (dėl 7-8)
10:54 1A Naresta 15 - 8 Montuotojas 7A (dėl 1-2) 3A Conresta 3 - 15 HSC Baltic 5A (dėl 3-4)


Automobilio tempimas, komandai patogiu laiku (9:00 - 13:30)

Komanda Rezultatas, sek. Vieta
NARESTA, 1A 0:07,35 1
ALVORA, 2A 0:08,34 10
CONRESTA, 3A 0:08,91 13-14
TILSTA, 4A 0:08,06 9
HSC BALTIC, 5A 0:07,97 6-8
TRANSRIFUS, 6A 0:09,03 16
MONTUOTOJAS, 7A 0:07,97 6-8
NORDEC, 8A 0:08,91 13-14
DOKA LIETUVA, 1B 0:07,78 4
PLUNGĖS LAGŪNA, 2B 0:07,97 6-8
YIT LIETUVA, 3B 0:08,43 11
INTI VYRIOKAI, 4B
0:07,60 2
GRINDA, 5B
0:07,69 3
GILESTA, 6B
0:09,00 15
CRAMO, 7B
0:08,88 12
AKSA, 8B 0:07,88 5

 

{{msg}}