NAUJIENOS

Statybininko tapatybės identifikavimo kodas ar Statybininko kortelė?

2021-11-17: LR Seimas 2021-06-29 priėmė LR Statybos įstatymo pakeitimą ir įstatymą dėl statybininko tapatybės identifikavimo kodo taikymo. Dauguma uolių rangovų suskubo rengtis jo įgyvendinimui ir ieško informacijos, kas tokį ID kodą išduoda ir kaip jis turi būti taikomas, tačiau Socialinės apsaugos ir darbo ministerija vis dar skelbia naujienas būsimuoju laiku. Nemažai rangovų vietoje ID kodo bando įsigyti Statybininko korteles savo darbuotojams, tačiau tai du skirtingi dalykai.   

Skaidriai dirbančiojo tapatybė yra viena iš konferencijos VIEŠIEJI PIRKIMAI IR STATYBA: TEISINIO REGULIAVIMO POKYČIAI  temų. Jau galite registruotis į šią LSA  2021 m. lapkričio 30 d. organizuojamą konferenciją!

STATREG TOP 10 įmonės

LSA asociacijos kompetencijų vertinimo skyrius "STATREG" po griežto karantino tęsia veiklą - atlieka vertinimus bei išduoda kompetencijas ir kvalifikacijas patvirtinančias korteles. Atnaujintame STATREG TOP 10 įmonių sąraše lyderiai nepasikeitė, tačiau sąraše yra pasikeitimų. 


Kviečiame ir kitas įmones bei individualiai dirbančius asmenis  pradėti taikyti inovatyvius sprendimus ir prisijungti prie STATREG sistemos! Kortelės išduodamos  ir statybininkams iš kitų šalių, tame tarpe ir ukrainiečiams bei baltarusiams. 


 

{{msg}}